Blog masonry

گواهینامه های فنی لوله واتصالات کندسوز نیک پلاس

وجود لوله واتصالات کندسوز نیک پلاس در سبد تولیدی محصولات شرکت نیک بسپار یزد افتخار دیگری برای این مجموعه می باشد که تاکنون موفق به کسب گواهینامه های فنی متعددی از مراجع تایید کننده صنعت ساختمان می باشد.این محصولات با شاخصه مهم امکان کنترل حریق در هنگام آتش سوزی های پیش آمده به عنوان پیشنهادی مطمئن از لحاظ ایمنی برای عموم کارفرمایان وبخصوص بلند مرتبه سازان می باشد.

نیک پلاس کندسوز

گواهینامه فنی صادر شده برای محصولات کندسوز نیک پلاس به رنگ طوسی، توسط مرکز تحقیقات راه ،مسکن وشهرسازی

گواهینامه نیک پلاس

گواهینامه فنی CE برای محصولات کندسوز نیک پلاس

نشان CE محصولات ، بیان کننده این است که محصولاتی که در بازار منطقه اقتصادی اروپا (EEA) به فروش می رسد ، بمنظور برآورده نمودن نیازمندیها و استانداردهای حفاظتی بالای ایمنی ، بهداشتی (سلامت) و زیست محیطی اتحادیه اروپا، ارزیابی شده و با این نیازمندیها انطباق دارند. 

افتخارات شرکت نیک بسپاریزد

شرکت نیک بسپار یزد ، از ابتدای فعالیت خود افتخارات و دستاوردهای ویژه ای را از آن خود کرده است که نشان از تلاش این مجموعه برای نیل به رشد و بالندگی در اجرای فعالیت‌های گوناگون و خَلق ارزش‌های متنوع دارد. دریافت تندیس زرین مشتری مداری در جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار زیر نظر وزارت صنعت ،معدن وتجارت که بالاترین نشان تعالی سازمانی است، یک نمونه از دستاوردهای ارزشمند گروه نیک بسپار یزد است.
هرچند تحقق تولید محصول با کیفیت ، صرفاً با هدف اخذ گواهی‌نامه‌های متعدد صورت نمی‌‌گیرد،و شعار (کالای ایرانی ،کیفیت جهانی )را از بدو تاسیس ،سرلوحه فعالیت قرار داده است اما التزام به کیفیت در کسب‌وکار، در تولید محصولات و در ارائه خدمات، این واحد تولیدی را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و افتخاراتِ متعدد قرار داده است و همین تعهد گروه نیک بسپار یزد، نوآوری در تکنولوژی وتوسعه فناوری را رقم میزند .

نمونه های از افتخارات شرکت نیک بسپار را در تصاویر زیر مشاهده می نمایید:

تندیس مشتری مداری
  • برگزیده ی تندیس مشتری مداری در جشنواره ملی صد واحد مشتری مدار

گواهینامه ها
  • دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان
  • کسب نشان یک ستاره توانمندی در مدیریت فناوری ونوآوری در جشنواره ملی فناوری ونوآوری

گواهینامه های فنی و تخصصی لوله واتصالات سه لایه

شرکت نیک بسپار یزد دارنده گواهینامه های فنی و تخصصی در زمینه تولید سیستم های آبرسانی سه لایه مطابق با استاندارهای کیفی می باشد.

لوله واتصال سه لایه

بر این اساس گواهینامه فنی لوله پلی پروپیلن رندوم کو پلیمر (ppr) از قطر ۲۰تا 75میلیمتر به رنگ سفید تولید شرکت نیک بسپار از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی با ضوابط فنی مورد قبول این مرکز انطباق دارد وبرای استفاده در سیستم لوله کشی آب سردو گرم بهداشتی ساختمان تا دمای 60 درجه سلسیوس مناسب است.

گواهینامه فنی صادر شده جهت اتصالات جوشی PPRبرای اتصال به لوله های رندوم کوپلیمر پلی پروپیلن PPRبا قطر 20 الی 63 میلیمتر به رنگ سفید تا دمای 60 درجه سلسیوس مورد قبول مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی

گواهینامه لوله و اتصالات سمی سایلنت

گواهینامه سمی سایلنت نیک بسپار

شركت نیک بسپار داراي گواهينامه فني از مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي مي باشد كه به استناد بند 2 ماده دوم اساسنامه مركز تحقيقات ساختمان و مسكن و براساس نتايج آزمايش ها و بررسي هاي انجام شده و گزارش فني پيوست كه جزء لاينفك اين مدرك مي باشد، محصول لوله پلي پروپيلن فاضلابي ثقلي از نوع پوش فيت با قطر 50الي 160ميليمتر به رنگ نارنجی در كاربري B توليدي شركت نیک بسپار، با ضوابط فني مورد قبول اين مركز انطباق دارد

روان کننده لوله واتصالات

تولید مایع روان کننده و بست های روکش دار شرکت نیک بسپار یزد

شرکت نیک بسپار یزد جهت افزایش کیفیت اجرا وسهولت نصب در سیستم های فاضلابی ، مایع روان کننده و بست های روکش دار تولید شرکت را روانه بازار نمود .

استفاده از روان کننده در اجرای سیستم های فاضلابی در امر فیتینگ وجا زدن راحت اتصالات در یکدیگر حائز اهمیت بوده و بست های روکش دار نیز در مهار لرزش های ناشی از حرکت سیال از داخل لوله و اتصالات نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

اجلاس برج سازان ایران

حضور شرکت نیک بسپار در دوازدهمین اجلاس برج سازان ایران

در این مراسم دکتر محمد شهوازیان ریاست هیئت مدیره هلدینگ نیک بسپار ضمن قدردانی از همراهی بیست ساله فعالین صنعت ساختمان ، دستاوردهای هلدینگ نیک بسپار را برشمردند که اکنون در صنایع مختلف دارای شرکت های تابعه پیشرو و نوآور می باشد .

امید که در شروع دهه سوم فعالیت این هلدینگ عظیم بتوان علاوه بر ارائه کالای ایرانی با محوریت کیفیت جهانی ، در راستای توسعه و پیشرفت ایران عزیز قدم برداشت .

رونمایی از کتاب راهنما و نصب سیستم لوله و اتصالات پوش فیت پلی پروپیلن

طی مراسمی در دفتر مرکزی هلدینگ نیک بسپار یزد با حضور دکتر محمد شهوازیان ریاست هئیت مدیره هلدینگ نیک بسپار و مهندس مزدک عزیزیان مولف کتاب و مشاور فنی محصول از کتاب راهنما و نصب لوله و اتصالات پوش فیت پلی پروپیلن رونمایی شد.
امید که در جهت اعتلای دانش فنی و اجرایی این صنعت گامی موثر باشد.

  • 1
  • 2
error: Content is protected !!