پوش فیت کند سوز (نیک پلاس)

نسل جدید سیستم پوش فیت

گروه نیک بسپار یزد با سالها تجربه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری و درک عمیق از نیازمندیهای صنعت ساختمان در سال 96 اقدام به ارائه محصول جدید خود با نام نیک پلاس Nik plus نموده است.

استفاده از ماشین آلات پیشرفته آلمانی بهترین مواد اولیه و همکاری با معتبرترین صاحبان صنایع اروپائی و همچنین برخورداری از دانش بالای فنی در تولید و ارائه خدمات. گروه نیک بسپار را در زمره یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیستم فاضلابی پوش فیت ساختمان قرار داده است.

مبحث سوم مقررات ملی ساختمان

یکی از مهمترین عوامل گسترش حریق در ساختمان‌ها و تلفات و خسارات ناشی از آنها، کاربرد مصالح قابل اشتعال و یا استفاده ناصحیح از مصالح با جزئیات اجرایی غلط است که در این ویرایش از مبحث سوم مقررات ملی ساختمان، برای اولین بار ضوابط آنها تا حدود زیادی ارائه شده و قدم مهمی در جهت ارتقاء سطح ایمنی در برابر آتش در کشور تلقی می‌گردد. در این ویرایش تلاش شد تا سطح الزامات و نیز دامنه اجباری شدن آنها در یک فرآیند منطقی و با در نظر گرفتن شرایط کشور از جنبه‌های مختلف اقتصادی، فنی و دسترسی به فناوری‌های مورد نیاز در نظر گرفته شده، برخی از الزامات تنها برای ساختمان‌های عمومی و یا با ارتفاع زیاد اجباری شده است. بدیهی است با پیشرفت سطح فناوری و عمومی‌تر شدن کاربرد محصولات محافظت‌کننده در برابر آتش و دریافت بازخوردهای مناسب از این جهت، می‌توان در ویرایش‌های بعدی دامنه اعمال مقررات ملی ساختمان را به نحو متناسب افزایش داد.

بر گرفته شده از سایت جامع آتش نشانی ایران : iran125.ir

/>