تکنیکان

نرم افزار تکنیکان

تکنیکان در آپارات

تعداد اعضا تکنیکان

1

خدمات تکنیکان

تکنیکان نرم افزاری  جامع و کاربردی ویژه مجریان شرکت نیک بسپار یزد  است که با  هدف  ارائه خدمات  بهتر  در  بخش  های مختلف  فروش  و پس از فروش،  راه اندازی و  توسعه یافته است. 

در این نرم افزار جهت پاسخگویی به تمامی  درخواست ها، تنها کافیست  اطلاعات  مربوط به پروژه  خود را  در بخش مربوطه  وارد نموده و سپس ارسال نمایید تا در اولین فرصت پیگیری های  لازم  جهت  ارائه خدمات درخواستی  صورت پذیرد.

درخواست نظارت: برای دریافت خدمات پس از فروش پروژه های اجرایی خود میتوانید با ثبت اطلاعات در بخش نظارت و بازدید دوره ای کارشناسان فنی شرکت با یک تیر دونشان بزنید از یک سو پروژه خود را در سیستم خدمات پس از فروش رایگان شرکت ثبت  می نمایید و از سویی دیگر امتیازات ویژه درخواست نظارت خود را میتوانید در بخش جوایز ببینید.

 

 

درخواست فروش:پس از تایید اجرا توسط کارشناسان فنی شرکت ،با بارگذاری فاکتورهای پروژه در بخش فروش وتکمیل اطلاعات ،از امتیاز ویژه این بخش که پاداش اجرا نام دارد بهره مند میشوید.پاداش اجرا برای همه مجریان حتی مجریان تاسیساتی محترمی که برای اولین بار با محصولات نیک بسپار کار میکند نیز شامل می گردد.

 

درخواست متره وبرآورد: در این بخش با ثبت اطلاعات  و ارسال فایل اتوکد پروژه مورد نظر ، تعداد لوله ها واتصالات  سیستم تاسیساتی  مورد  نظر بصورت کاملا رایگان برآورد شده و بصورت پیش فاکتور در اختیار قرار میگیرد.

نصب نرم افزار تکنیکان

جهت دریافت لینک و نصب نرم افزار تکنیکان متن درخواست خود را به پیام رسان واتساپ  واحد خدمات پس از فروش شرکت به شماره 09399618306 ارسال نمایید.