نظارت پروژه ها

چرا نظارت بر پروژه ؟

شرکت نیک بسپار یزد سالهاست با شعار سازمانی کالای ایرانی، کیفیت جهانی و  با ارائه خدمات منحصر به فرد برای مشتریان خود همواره در پی تحقق این امر مهم می باشد .در این راستا یکی از مهم ترین اقداماتی  که سبب وجه تمایز  و نقطه ی قوت این مجموعه  می باشد، ارائه پشتیبانی فنی و نظارت دوره ای (رایگان) بر اجرای سیستم های پوشفیت وآبرسانی نیک بسپار توسط کارشناسان مجرب فنی شرکت می باشد .

در ضمن این نظارت های دوره ای ،پروژه های مورد نظر دارای شناسه و هویت  مشخصی   هستند  و تمامی اطلاعات و تصاویر و گزارشات کارشناسان فنی ثبت و ضبط  و قابل  ارجاع در مقاطع زمانی متفاوت می باشد.

کارشناسان فنی شرکت بعنوان متخصص و همراه  مجری در تمامی پروژه های درخواست شده حضور یافته و مشاوره های لازم در جهت اجرا  صحیح و بدون مشکل ارائه می دهند و  پروژه های  تایید شده  از لحاظ اصول فنی و  دستور العمل های مقررات ملی ساختمان مبحث 16  مشمول خدمات پس از فروش 10 ساله شرکت نیک بسپار خواهند بود. 

 تکیه بر پشتیبانی فنی و مشاوره های تخصصی  شرکت نیک بسپار در امر نصب و اجرای صحیح ، سبب کسب  رزومه برتر  و سابقه ی درخشان برای مجریان تاسیساتی در امر اجرای سیستم های فاضلابی، مطابق با الزامات مبحث 16 خواهد بود  .

درخواست از طریق اپلیکیشتن تکنیکان : مجریان  تاسیساتی نیک بسپار میتوانند از طریق ارسال مشخصات پروژه خود در باشگاه مجریان ( تکنیکان) در بخش درخواست نظارت از خدمات فنی این بخش بهره مند شوند.

کارفرمایان محترم و مجریان گرامی می توانند از طریق نمایندگی های معتبر شرکت نیک بسپار درخواست نظارت بر پروژه خود را ارائه نموده ودر اولین فرصت از خدمات فنی واحد خدمات پس از فروش شرکت نیک بسپار یزد بهره مند شوند.

 

شماره واتساپ 09399618306

( واحد خدمات پس از فروش)

همه روزه از ساعت 8  الی 16 ، آماده پاسخگویی به سوالات فنی شما  و دریافت کننده درخواست خدمات فنی مشتریان محترم می باشد.